Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RYBCZEWICE-wybory samorządowe

Utworzony przez Ziomek, 26 września 2014 r. o 08:20
S   Słyszałem, że Donald Tusk :)
proszę nie obrażać Donalda Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd to ślepe przekonanie u ciebie że Pani Masicz i jej ekipa będa lepsi od obecnych ?A jak będa gorsi ? Może wiec lepiej nie ryzykowac ? Wedle starego przyslowia : "po złym panie ,jeszcze gorszy nastanie" :)
No przynajmniej przyznaje pan p.Tomaszu,że teraz mamy zlego pana.Nichcący pan raz prawdę powiedzial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S   Słyszałem, że Donald Tusk :)
proszę nie obrażać Donalda Tuska  
W niedzielę przyjeżdza do Rybczewic PSL-owska świta z Hetmanem na czele , żebrac o głosy w wyborach . Po tym jak Sawicki nazwał rolników "frajerami " trudno raczej będzie...
WOLĘ TYCHFRAJERÓW OD TEGO CWANIACZKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdu ,pierdu.Barbie chodzi o dobry stołek i tyle.
Barbie jak o niej piszesz ma etat w największej lubelskiej podstawówce oraz w Piaskach.Jest tam ceniona i szanowana,poza tym ma wiele nagród za swoje osiągnięcia m.in.od kuratora dla najlepszego dyrektora.A zorro kojarzy mi się z przebraniem pewnego pana z balu szkolnego,co za zbieg okoliczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty się od Kwiatosza odpier... Lepsza Masiczowa ? Wez się palnij w ten głupi łeb !  
O NIEBO LEPSZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kwiatosz przekręca fakty,ostatnio zaslugę za nominację do pewnej nagrody dla rolników-mieszkańców naszej gminy ,którzy indywidualnie wykorzystywali dotacje unijne zapisal sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol: :lol: :lol: Najwyrazniej mylisz mnie z kims innym . :lol: :lol: :lol: Urocze :P Ty nie chcesz odpowiedziec mi na  jedno tylko pytanie ,a mnie zadajesz po kilka i chcesz żebym ci odpowiadał ??? żartujesz ? :wacko:
To To :D Jeżeli napisałeś prawdę 2 listopada o godz. 16.32 , że byłeś kiedyś radnym i członkiem Zarządu i Wiceprzewodniczącym Rady ..itd. to jest tylko jedna osoba w gminie co w takiej kolejności siedziała na urzędzie  i siedzi do 16 listopada,  to jesteś nią Ty. Zdemaskowałeś się właśnie wtedy . Jeżeli ja się mylę, to ty jesteś  straaaasznym kłamcą :lol:  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę.Po awanturze w związku z utrzymaniem szkoły w Stryjnie gdzie była dyrektorem ,narobiła sobie wrogów w innych wsiach.Ludzie to pamiętaja.Zresztą nikt nie lubi Stryjny z zawiści ,bo ludzie tam bogatsi i bardziej gospodarni.
Ale jak mogla narobić sobie wrogów skoro chciala oddzielenia szkoly od gminy i oddania stowarzyszeniu,wtedy gmina nic by nie dokladala?Najgorsze jak nie wie się o co chodzi,przecież to bylaby ogromna oszczędność dla gminy ale wój zrobil zwyczajnie na zlość a nie ze względu na ekonomię.Dziękuję za komplement,jestem bogatsza i bardziej gospodarna,super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przekreślałbym potencjału wyborczego obecnego Wójta.Wygrał pierwsze wybory w pierwszej turze,następnie wybronił się w referendum po awanturze z Ośrodkiem Zdrowia oraz wygrał kolejne wybory w których zamiast stracic ,zyskał jeszcze dodatkowe 6% w porównaniu do poprzednich.Dlaczego więc teraz miałby przegrac ?
A pamiętasz numer z Kadremą,wielkie otwarcie,rehabilitacja,wanny z hydromasażem oraz inne bajery na pokaz,szybciej wrócily do Lublina niż Pawel na motorze?A pamiętasz ,,konwoje z pomocą humanitarną,,ciągnące na Pilaszkowice?A pamiętasz bajki co ci babcia opowiadala?Fakt,szkolenia z manipulacji ludźmi do swoich celów p.Kwiatosz skończyl i niestety niektórzy dalej jak zahipnotyzowani mu wierzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O PSL-u teraz napiszę .Uważam że PSL jest nowotworem polskiej wsi.Czy nie znacie tych cwaniaków? Uważają się za ludzi uprzywilejowanych ,bo mentalnie tkwią jeszcze w PRL-u a tam wszystko było im wolno i mieli na wsszystko przywileje. Taka scenka : jestem w ośrodku zdrowia ,czekam w kolejce jak wszyscy ,nagle wchodzi "Jadziuchna" stara peeselówa i bezpardonowo ,mimo protestów wchodzi do gabinetu bez kolejki! Na korytarzu pomruk złości ,matki z chorymi dziecmi muszą czekac ,ale wszyscy mówią że ona robi tak zawsze no bo stara działaczka PSL to myśli że jej się należy pierwszeństwo . taka jest to ta  Partia Swoich Ludzi...
Tyle,że po wyborach tylko oni cokolwiek pamiętają o rolnikach,fakt może za malo ale i tak najwięcej ze wszystkich partii.Zresztą zawsze mają zbyt malo glosów,żeby podskakiwać ale robią na ile mają możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. po poprzednich wyborach samorządowych NIE BYLO wyborów soltysów,przez co można ich pracę uznać za nielegalną.2.wójt z radą znieśli dawno sesje soltysów i praktycznie uniemożliwili im zabieranie glosu na sesjach rady 3.nowoczesne komunikatory jak pisze p.są nieaktualne,np.proszę mi pokazać swoje oświadczenie majątkowe,budżet gminy itp.4.wójt jest osobą publiczną i jako taki MUSI umieć poddać się nawet krytyce 5.a jeśli ma ,,zaslugi,, to czego się obawia.6.w wielu nowoczesnych gminach jest np.budżet obywatelski lub fundusze soleckie i spotkania mieszkańców z wladzą są konieczne a nie przestarzale.Nie chce mi się więcej pisać bo zbyt dlugie wpisy malo kto czyta.
Ostatnio edytowany 4 listopada 2014 r. o 22:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. po poprzednich wyborach samorządowych NIE BYLO wyborów soltysów,przez co można ich pracę uznać za nielegalną.2.wójt z radą znieśli dawno sesje soltysów i praktycznie uniemożliwili im zabieranie glosu na sesjach rady 3.nowoczesne komunikatory jak pisze p.są nieaktualne,np.proszę mi pokazać swoje oświadczenie majątkowe,budżet gminy itp.4.wójt jest osobą publiczną i jako taki MUSI umieć poddać się nawet krytyce 5.a jeśli ma ,,zaslugi,, to czego się obawia.Nie chce mi się więcej pisać bo zbyt dlugie wpisy malo kto czyta.Poza tym ja kończylam uniwersytet a nie siedzialam na portierni.
Aha,nie ma kontaktu z ludźmi bo przed petentami ucieka,chociaż nie zawsze mu się to udaje i tylko czasami ktoś go ,,zlapie,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ejj ...rybczewiacy ,co z wami ?!
No wlaśnie,co z nami?Jak wójt jest taki wspanialy i ma tyle zaslug to niech przyjdzie na któreś z kolejnych zebrań i pochwali się nimi sam.Owszem,ze sportowcami i strażakami czasem się spotka no bo to i popić można i swoje chlopaki,za dotacje kupione.Pokażcie panowie strażacy z Pilaszkowic wóz,który zostal kupiony za pieniądze wszystkich mieszkańców gminy a potem zostal sprzedany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej denerwuje mnie ten cały system partyjny, który wdziera się do samorządów jak gangrena. Jeśli w gminie wójt i rada reprezentują daną partię to będą uzależnieni od partyjnych układów na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Jak patrzę na te wszystkie plakaty z partyjnymi buziami, które świecą mi z każdego słupa jak jadę do pracy to wzbiera we mnie gniew...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szima,nie podporządkowanych tylko popierających.Wójt nie ma żadnych instrumentów by siłowo sobie spacyfikowac radnych .Bez przesady.Chcą ,to popierają . Kogo mają popierac ? Awanturników i peselowskich pieniaczy co chcą wrócic do starych przywilejów ? To se ne wrati ,jak powiadają Czesi ;) Wójta ja się nie boję ,bo jestem jego starym kumplem.Mnie też pewnie znasz ,byłem kiedyś i radnym i członkiemZarządu i Wiceprzewodniczącym Rady...A ty co takiego robisz dla Gminy  ,oprócz krytykowania terazniejszej władzy ? :P
No szkoda,że popierają też dzieci najgorszych komuchów z naszej gminy,którzy donosili i podpier..lali nawet swoich z rodziny.Panie T. wiemy kim pan jest ale co z tego przecież NIC pan tu nie zrobil dobrego.A wszyscy wiedzą i znają powiązania biznesowo=rodzinnie=etatowo=koleżeńsko=hobbystycznie itp. zarówno radnych jak i wielu pracowników gminy,szkoly itp.,każdy o swoje się boi i to jest ta pacyfikacja .Zresztą ,pan wie najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej denerwuje mnie ten cały system partyjny, który wdziera się do samorządów jak gangrena. Jeśli w gminie wójt i rada reprezentują daną partię to będą uzależnieni od partyjnych układów na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Jak patrzę na te wszystkie plakaty z partyjnymi buziami, które świecą mi z każdego słupa jak jadę do pracy to wzbiera we mnie gniew...
No nie do końca,bo jakiż może być interes partyjny w Rybczewicach?Tu po prostu chodzi o komitet wyborczy,przecież każdy kandydat jest zglaszany przez jakiś komitet,sam siebie nie zarejestruje.Zresztą to nie musi dzialać w obie strony,po prostu p.Masicz popierana jest przez  PSL ale w poglądach jest niezależnym kandydatem ,zresztą sama kiedyś ufala Kwiatoszowi.PSL jest niestety jedyną silą odważną do wystawienia kontr-kandydata dla Kwiatosza.Szkoda,że nie bylo innych takich inicjatyw.Trzeba bylo być na zebraniu w Rybczewicach,gdzie byly przyklady wielu gmin,wręcz wrogów PSL,których wojtowie realizują szereg projektów unijnych,pozyskują środki tam gdzie PSL ma większość.Bo wbrew gminnej propagandzie liczy się jakość merytoryczna wniosku a nie partyjna przynależnoć danego wójta.TO NIE PSL PRZESZKADZA TO WÓJTowi się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej denerwuje mnie ten cały system partyjny, który wdziera się do samorządów jak gangrena. Jeśli w gminie wójt i rada reprezentują daną partię to będą uzależnieni od partyjnych układów na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Jak patrzę na te wszystkie plakaty z partyjnymi buziami, które świecą mi z każdego słupa jak jadę do pracy to wzbiera we mnie gniew...
Slyszalam od soltysa ,że będą kolejne zebrania z inicjatywy p.Masicz,zapraszam do dyskusji.Oczywiście się wybieram,wreszcie ktoś kto liczy się z opinią publiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle,że po wyborach tylko oni cokolwiek pamiętają o rolnikach,fakt może za malo ale i tak najwięcej ze wszystkich partii.Zresztą zawsze mają zbyt malo glosów,żeby podskakiwać ale robią na ile mają możliwości.
PSL swoim zachowaniem raczej szkodzi a nie pomaga rolnikom. Politycy PSL w większości wiejskiego pochodzenia - swoimi wypowiedziami i zachowaniem ośmieszają rolników i wieś w oczach mieszkańców miast. Jeżeli bowiem Minister Rolnictwa - wybrany do Sejmu przez rolników, pozwala sobie na określanie swoich wyborców mianem "frajerzy", to faktycznie ci co go wybrali "frajerami" są. Jeżeli politycy PSL mówią już coś o sprawach rolnictwa to tylko dlatego, że od rolników uzależniony jest ich dalszy beztroski pobyt na stanowiskach. Rolnik zawsze się sam wyżywi - PSL nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie do końca,bo jakiż może być interes partyjny w Rybczewicach?Tu po prostu chodzi o komitet wyborczy,przecież każdy kandydat jest zglaszany przez jakiś komitet,sam siebie nie zarejestruje.Zresztą to nie musi dzialać w obie strony,po prostu p.Masicz popierana jest przez  PSL ale w poglądach jest niezależnym kandydatem ,zresztą sama kiedyś ufala Kwiatoszowi.PSL jest niestety jedyną silą odważną do wystawienia kontr-kandydata dla Kwiatosza.Szkoda,że nie bylo innych takich inicjatyw.Trzeba bylo być na zebraniu w Rybczewicach,gdzie byly przyklady wielu gmin,wręcz wrogów PSL,których wojtowie realizują szereg projektów unijnych,pozyskują środki tam gdzie PSL ma większość.Bo wbrew gminnej propagandzie liczy się jakość merytoryczna wniosku a nie partyjna przynależnoć danego wójta.TO NIE PSL PRZESZKADZA TO WÓJTowi się nie chce.
Owszem - merytoryczna jakość wniosku ma podstawowe znaczenie, ale tylko jeśli jest to wniosek o dofinansowanie unijne, który weryfikowany jest przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego. W przypadku wniosków o dofinansowanie budowy dróg z tzw. schetynówek - wnioski gmin zarządzanych przez wójtów innego pochodzenia niż PSL/ PO nie mają szans. Nie jestem z Rybczewic, pochodzę z innej  gminy z terenu woj. lubelskiego, zajmuję się opracowywaniem wniosków dla różnych gmin i mam na tym polu spore doświadczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL swoim zachowaniem raczej szkodzi a nie pomaga rolnikom. Politycy PSL w większości wiejskiego pochodzenia - swoimi wypowiedziami i zachowaniem ośmieszają rolników i wieś w oczach mieszkańców miast. Jeżeli bowiem Minister Rolnictwa - wybrany do Sejmu przez rolników, pozwala sobie na określanie swoich wyborców mianem "frajerzy", to faktycznie ci co go wybrali "frajerami" są. Jeżeli politycy PSL mówią już coś o sprawach rolnictwa to tylko dlatego, że od rolników uzależniony jest ich dalszy beztroski pobyt na stanowiskach. Rolnik zawsze się sam wyżywi - PSL nigdy.
Nie należę do PSL ale wypowiedzi wyrwane z kontekstu i powtarzane przez przeciwników politycznych też nie są w porządku.Szkoda,że nikomu nie chce się zobaczyć calej wypowiedzi p.Sawickiego.Zresztą proszę mi wskazać innego kandydata na ministra rolnictwa.Poza tym politycy pozostalych partii są jeszcze gorsi,bardziej chamscy i niedouczeni niż jak piszesz ci z PSL.A kto ma lepiej znać realia wsi jak nie ktoś kto z niej pochodzi?Miller,Palikot,Kaczyński a może Tusk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 62

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...